m
 

Rezultatai

2016:

MTB

Volkswagen MTB Maratonų taurė

V etapas – Anykščiai
4 vieta Andrius Norkevičius (M40)
9 vieta Mantas Gritėnas (M30)

IV etapas – Ignalina
1 vieta Andrius Norkevičius (M40)

III etapas – Panevėžys
3 vieta Artūras Dilys (M40)

II etapas – Vilnius
2 vieta Artūras Dilys (M40)

I etapas – Druskininkai
1 vieta Artūras Dilys (M40)
2 vieta Andrius Norkevičius (M40)
14 vieta Mantas Gritėnas (M30)
18 vieta Paulius Sanajevas (M19)


MTB XC Pavasario taurė

II etapas
3 vieta Mantas Gritėnas (V30)

III etapas
2 vieta Mantas Gritėnas (V30)

Bendra įsk.
1 vieta Mantas Gritėnas (V30)


Kauno XC rudens taurė

I etapas
2 vieta Mantas Gritėnas (V30)

II etapas
1 vieta Mantas Gritėnas (V30)

III etapas
1 vieta Mantas Gritėnas (V30)

Bendra įsk.
1 vieta Mantas Gritėnas (V30)


 Z-Sport MTB varžybos (Zarasai)

1 vieta Artūras Dilys (V40)
2 vieta Jaunius Dilys (V40)


Panevėžio dviračių kroso taurė

I etapas
1 vieta Artūras Dilys (V30)
2 vieta Mantas Gritėnas (V30)

II etapas
2 vieta Artūras Dilys (V30)
3 vieta Jaunius Dilys (V30)


24h MTB Baltic cup (Jurbarkas)

1 vieta Aleksandras Gabšys (12h solo)


Sēlijas pērle MTB XC

3 vieta Artūras Dilys (V40)


Daugavpils novada MTB maratons

1 vieta Artūras Dilys (V40)
2 vieta Augustas Gavėnavičius (V30)


Moto-Roki MTB taurė Rokiškis

IV etapas
1 vieta Artūras Dilys (V40)
2 vieta Jaunius Dilys (V40)
2 vieta Augustas Gavėnavičius (V30)
2 vieta Aleksandras Gabšys (V19)

II etapas
1 vieta Aleksandras Gabšys (M19)
1 vieta Artūras Dilys (M40)
1 vieta Augustas Gavėnavičius (M30)

I etapas
1 vieta Aleksandras Gabšys (M19)
1 vieta Artūras Dilys (M40)


Žiemos krosas

2 vieta Jaunius Dilys (V40)

 

Road

BigBank plento taurė

Bendra įsk.
7 vieta Martynas Tamulis (V30)

VI etapas – Kačerginė
11 vieta Martynas Tamulis (V30)

V etapas – Vilnius
9 vieta Vytautas Burokas (V-Elitas)
6 vieta Audrius Sirutis (V19, B distancija)

IV etapas – Šiauliai
11 vieta Vytautas Burokas (V-Elitas)
8 vieta Martynas Jočys (V30, B distancija)

III etapas – Klaipėda
13 vieta Martynas Tamulis (V30)

II etapas – Kaunas
8 vieta Martynas Tamulis (V30)

I etapas – Birštonas
1 vieta Martynas Jočys (V30, B distancija)
3 vieta Colibri Cycling Team 2 (komandinė įskaita, B distancija)


Kaišiadorių dviračių turas

3 vieta Colibri Cycling Team (135 km komandinė įskaita)


Kriteriumas

II etapas
2 vieta Jaunius Dilys (Mėg)


Velomaratonas

5 vieta Vilius Mackonis (Semi-Sport grupė)


TTCup

III etapas – Musninkai
2 vieta Vilius Mackonis ir Paulius Sanajevas (PL grupė)

II etapas – Vilnius
1 vieta Vilius Mackonis (Plento grupė)

I etapas
3 vieta Jaunius Dilys (ALL v40)


Trakų triatlonas 2016

2 vieta Vytautas Burokas (olimpinė estafetė)

 


Archyvas:

2015 rezultatai
2014 rezultatai


 

 

 

Tampa Bay Lightning Jersey